KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14928027
nr 1492 8027
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), svampkorg. Signerad, 2017. Olja på duk, oramad, 40x55 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:24:14
25/9 00:03:22
1.500 kr
26/9 18:42:49